Субота, 24.08.2019, 01:55
Вітаю Вас Гість | RSS

Мій сайт

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 3
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформація про школу

 Бармашівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Ти мене відкритими дверима Запросила в храм добра і знань, Сільська школа, лагідна і мила, Моя радість і моя печаль.

БармашівськаЗОШ.jpg

1. Історія: 1.1. Заснування школи У 1880 році у великому заможному селі Засіллі (як тоді називалось Бармашове), за свідченням документів облдержархіву, було відкрито церковно-приходську школу. Першими її учнями стали 35 хлопчиків та 2дівчинки. Завідуючим школою був Шарков Костянтин Михайлович. Навчалися діти в основному 2 роки, після чого відвідування школи припинялося взв'язку з тим, що підлітки допомагали батькам у домашньому господарстві абопрацювали по найму. Тому закінчували 4 класи церковно-приходської школи лише 20-30 учнів на 6-ти тисячне населення с.Засілля. У 1910 році відкрилася земська школа, де діти продовжували навчання у 5 класі.Перший випуск земської школи був у 1912 році. Закінчили її 12 хлопчиків та 2дівчинки, одна з яких (Огнянікова Анна) продовжила навчання у Добровеличківськійгімназії та стала вчителем. Після революції 1917 року у селі працювали 2 школи: початкова, де навчалися учні1-4 класів, та старша — для учнів 5-10 класів. У 1930 році школа налічувала 298 учнів, котрих навчали 12 вчителів.

Бармашівська1.jpg

 

Рішенням виконкому Бармашівської сільської Ради від 16.03.70 р. було ухвалено, що нова споруда школи буде зводитись на вулиці Радянській на території подвір'їв Ісаєва і Чечоткіна. Будівництво школи вело БМУ-68 м. Миколаєва. 1 вересня 1975 року в нову школу прийшли першокласники з класоводом М.С. Копчаком. А випускники 10 класу разом з класним керівником Чередниченко М.І. першими отримали у новій школі атестати.


1 вересня 1975 року

Бармашівська3.JPG

1.2. Директори школи 1945-2014 рр.

- Тищенко Павло Єфремович - Савченко Василь Якович - Алексєєнко Василь Якович - Дергунов Костянтин Федорович - Кужільний Павло Іларіонович - Дергунова Тетяна Федорівна - Стеценко Ольга Арсентіївна - Грущаков Михайло Олексійович - Семенова Валентина Пилипівна - Крижанівський Адольф Климентійович - Кудла Михайло Володимирович - Михайлова Валентина Гаврилівна - Мохленко Євгенія Василівна - Іовчева Меланія Василівна - Пастушенко Людмила Миколаївна - Брунарська Олена Анатоліївна

Бармашівська4.jpg

Мохленко Є.В. – ветеран педагогічноїпраці, відмінник народної освіти УРСР. Працювала старшою піонервожатою, організатором з ВР, завучем, директором. Заснувала шкільний музей історії села. Виконує обов'язки голови сільської ветеранської організації.

1.3. Пишаємося нашими випускниками

ОЛЕГ АНАТОЛІЙОВИЧ ЖИГАЛКІН

Бармашівська5.JPG

Наш Робертіно Лоретті" - так називають славетного земляка односельці. Закінчив Олег Анатолійович Бармашівську школу, де вже мріяв стати артистом. Після школи вступив до Миколаївського культурно-освітнього училища, де своїми піснями чарував усіх викладачів... Вперше на сцені Київа виступив, коли йому було 18 років... Потім вступив до Київського інституту культури, на хорове відділення Аллу Погачову, Ольгу Воронець, Валентину Тоякунову, Людмилу Зикіну, Софію Ротару, Надію Кадишеву - всіх цих чудових співачок може „замінити" народний артист України - пародист Олег Жигалкін. І сьогодні, коли він буває у наших краях, обов'язково знаходить час ..поспівати" для односельців, які дуже пишаються своїм Народним артистом.

Микола Харламович Копит — академік Інженерної Академії України, завідуючий проблемною лабораторією фізики аеродисперсних систем при Одеському університеті, член багатьох академій, неодноразово був у зарубіжних відрядженнях: в Австрії, Німеччині, Польщі, Італії, Іспанії, Японії, Фінляндії, Швеції. У 1973 році захистив кандидатську дисертацію, у 1992 році – докторську.

Бармашівська6.JPG

 

2. Сучасність: 2.1. Досягнення школи на сучасному етапі. Педагогічний колектив складається з 17 вчителів, з них 8 вчителів мають вищу категорію, 5 вчителів мають звання "Старший вчитель":, Брунарський В.П.,Брунарська О.А. Качалова А.С., Фролова Н.Є, Мегега В.Я.; 1 вчитель має звання «Вчитель-методист» - Іовчева М.В. Профспілковий комітет очолює Лакутіна І.М. Вся робота школи направлена на впровадження та реалізацію законів України "Про загальну середню освіту", "Про освіту", "Про мови в Україні", нормативно-правових документів про освіту та виховання учасників навчально-виховного процесу

2.2. Із Концепції розвитку Бармашівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – Школи сприяння художньо - естетичного розвитку дитини: Девіз Бармашівської загальноосвітньої школи: “Від творчого вчителя до творчого учня!” Основними завданнями школи є: • забезпечення умов для отримання учнями якісної освіти на рівні державних стандартів; • формування соціальної, комунікативної, інформаційної, технологічної, художньо-естетичної компетенції учнів на основі засвоєння ними знань про природу, суспільство, культуру, виробництво; • розвиток творчих здібностей учнів, здатності до самореалізації в різних видах творчої діяльності, виховання естетично розвиненої особистості; • формування позитивної мотивації учнів щодо здорового способу життя, сприяння збереженню здоровя учнів; • формування громадської і соціальної позиції школяра, високого рівня правової, екологічної, духовної і моральної культури; • створення умов для професійного самовизначення.


Бармашівська9.jpg

2.3.Бармашівська ЗОШ I-III ступенів Жовтневої районної ради є експериментальним навчальним закладом ВСЕУКРАЇНСЬКОГО РІВНЯ з проблеми “Створення цілісної моделі художньо-естетичної освіти та виховання учнів загальноосвітніх навчальних закладів у процесі впровадження інтегрованих курсів” Наказ МОН України від 07.10.05. №578Зг Згідно з наказом МОНУ від 22.10.2010 року № 994 з метою створення цілісної системи художньо-естетичної освіти і виховання учнів загальноосвітніх навчальних закладів у процесі впровадження інтегрованих курсів «Мистецтво» (1-8 класи), «Художня культура « (9-11 кл.) були продовжені строки науково-дослідної та експериментальної роботи до 2013 року.

З 2005 року у школі викладається інтегрований навчальний предмет “Мистецтво” та курс нових мистецьких дисциплін “Художня культура” 2010 рік – На базі школи відбулося засідання обласного клубу “Інноватор” експериментальних навчальних закладів області Всеукраїнського рівня 2010 рік - Участь у II Всеукраїнській виставці “Інноватика в освіті України” Жовтень 2010 року – Бармашівська ЗОШ I-III ступенів нагороджена Дипломом Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України за активну участь в освітній інноваційній діяльності Квітень 2011 року – участь в обласній науково-практичній конференції за підсумками III етапу дослідної роботи експериментальних навчальних закладів області Всеукраїнського рівня 2011рік - Майстер-клас з художньої культури для вчителів –експеріментаторів області за участю Масол Л.М., наукового керівника експериментально-дослідної роботи.


2.4. Інноваційний потенціал шкільного колективу


Брунарська О.А..png

Брунарська Олена Анатоліївна - директор школи, вчитель російської мови та зарубіжної літератури, вчитель вищої категорії.

Людина творча, активна, оптимістична. Все , що вона робить, робить з любов'ю.

Є у директора мрія – перетворити школу в науковий та оздоровчий центр села з сучасним комп’ютерним класом, багатою бібліотекою , басейном, гімнастичним залом... І вона знає - її мрії здійсняться.


Іовчева.jpg

Іовчева Меланія Василівна, вчитель української мови та літератури за фахом, яка також є вчителем –експериментатором з художньої культури. Вчитель вищої кваліфікаційної категорії, «вчитель-методист».

3.Школа сьогодні

Школа сьогодні 1.jpg Школа сьогодні 2.jpg

Школа сьогодні 3.jpg Школа сьогодні 4.jpg

3.1.Творчі здобутки вчителів

 

Конкурс “Учитель року -2014” Фролова Н.Є. – вчитель початкових класів, - ІІІ місце у ІІ (обласному) етапі конкурсу Чепеленко Л.Б. – вчитель географії, - І місце в І (районному) етапі конкурсу.

Фролова Н.Є..jpg

Досягнення у спорті: 2013-2014 н.р.:

І місце – у районних змаганнях з шахів (Ісаєва Т.М.); ІІ місце – у районних змаганнях з волейболу;(команда працівників школи; ІІ місце у районних змаганнях з тенісу (Штанухін С.О.)

Команда.jpg

3.2.Творчі здобутки учнів

“У кожній дитині дрімають задатки

будь яких здібностей. 
Ці здібності, як порох: щоб їх запалити необхідна іскра.”

Конкурс знавців української мови імені Петра Яцика 2010-2011 н.р. – 1 місце в районному конкурсі, участь в обласному етапі (Барковська К.); 2011-2012 н.р. – 2 місце в районному конкурсі (Співак Л.); 2013-2014 н.р. - 3 місце в районному конкурсі (Омельніченко Л.)

Миколаївське територіальне відділення МАН України : Історико-географічне: Духовий О.- учень 9 класу, відділення історії; Іванова Л.- учениця 10 класу, відділення географії.

Всеукраїнський конкурс “Патріот”

 учасників – 17, із них:
 “Золотий сертифікат” – 1 Тіллаєв Х. – 3 кл.
 “Срібний сертифікат” – 2 Балбекін В. – 2 кл., 
 Прищепа А. – 3 кл.
 “Бронзовий сертифікат” – 2 Омельніченко А.,
 Сертифікат учасника – 12 
 Гогілідзе Д. 5 кл.
 Міжнародний математичний 

конкурс “Кенгуру” Учасників – 28 Відмінний результат – 3

 Агнянікова К. – 5 клас
 Агнянікова Т. – 5 клас
 Парубчишин Є. – 4 клас

Добрий результат – 18 Учасник – 7

Міжнародний конкур з фізики “Левеня” Учасників – 1 Всеукраїнський природничий конкурс “Колосок” учасників – 18 Добрий результат – 9 Сертифікат учасника – 9

 


Наші досягнення.jpg

Фестиваль – конкурс дитячої художньої творчості “Таланти твої, Миколаївщино!” В номінації “Юні художники”:ІІ місце - колективна робота учнів Бармашівської ЗОШ І-ІІІ ступенів


4.Шкільні свята:

Вахта Пам'яті Вахта Памяті 1.jpg Осінній бал Осінній бал.jpg

Українські вечорниці Українські вечорниці.jpg Новий рік Новий рік.jpg


5.До послуг учнів:

Кабінет художньої культури

Художня культура.jpg

Актова зала

Актова зала.jpg

Їдальня

Їдальня.jpg

Бібліотека

Бібліотека.jpg

Спортивний зал

Спортивний зал.jpg


Плани шкільного колективу на майбутнє. Завдання школи – навчити жити. Ми повинні виховати людину, здатну створити своє особисте життя. П. Блонський Бармашівська7.jpg

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Архів записів